Nazende Çay Bahçesi

Eski filmlerdeki çay bahçesidir Nazende; simitçi, kahveci, gazozcu..

Açık ve kapalı yerimiz vardır.

O, zarif ve her an bir hatıra üstlenmeye hazırcasına bekleyen tahta masa ve iskemleleri vardır..

"Hani o saçlarına taç yaptığım çiçekler?", "Senede bir gün", "Seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli".. 50, 60, 70'lerin müzikleri çalar.

Kırk yıllık hatır sebebi bir kahve veya ince belli bardakta bir çay.. Bir çay bahçesinde canınızın çekeceği içerikte yiyecek çeşitleriyle dolu bir menü. Örneğin kahvaltı, tost, kurabiyeler, pasta ve günümüzden waffle..

Yüzden fazla gazoz çeşidi sunuyoruz.

Gazoz listemiz; Vişneli Gazoz, Franbuazlı Gazoz, Naneli Gazoz, Kahveli Gazoz, Sade Gazoz, Reyhanlı Gazoz, Narlı Gazoz, Bademli Gazoz, Çam Havalı Gazoz, Zencefilli Gazoz, Ballı Gazoz, Çilekli Gazoz, Elmalı Gazoz, Kayısılı Gazoz, Portakallı Gazoz, Mandalinalı Gazoz.. diye gidiyor.

Her masada meraklısı için Zagor, Tom Miks, Kaptan Swing ve benzeri kitaplarımız var. Okuyan bilir, hiç okumamış olanlar da yeni tanıştığı bu kitapların hepsini okumak isteyecektir..

Nazende'ye yalnız geldiyseniz bile canınız sıkılmaz. Bir sürü okunası güzel kitap var. İçerde ayrıca incelemekten keyif alacağınız, antika sayılabilecek değerli bazı koleksiyonlar da sizi bekliyor. Ses vermeyi özlemiş eski radyolar onlar..

TOP